Západočeská amatérská liga
?

Olšina - MR SAC (hromadný závod)

17.7.2022
MA
Pořadí Kat. Poř.kat. St.č. Příjmení Jméno Tým Čas Body do soutěže jednotlivců Body do soutěže týmů
1 A 1 362 Filip Jakub SpectrumBike Racing (JAL) 1:45:49
2 J 7 259 Elbadri Jakub DUKLA -PRAHA (UAC) 1:46:06
3 A 2 371 Koblic Radek Hello CTW (JAL) 1:46:26
4 A 3 366 Hradecký Jaroslav Sport Import (UAC) 1:46:32
5 A 4 367 Hrstka Jan Rafkarna IDEA Cycling Team (MP) 1:46:51
6 J 8 258 Daňko Jan Sportraces Cycling Team (SAL) 1:50:29
7 A 5 360 Blaťák Petr Cyklokramo Suchdol nad Odrou (SPAC) 1:50:47
8 A 6 365 Grošek Filip PRODOLI racing team (JAL) 1:52:28
9 A 7 364 Glogar Jaroslav Cyklokramo Suchdol nad Odrou (SPAC) 1:52:34
10 A 8 370 Kaisler Jan Spectrum Bike Racing 1:52:43
11 A 9 363 Gdula Tomáš Fox Media (UAC) 1:52:45
12 A 10 196 Mirovský Petr LAWI Stars - GIANT (UAC) 1:53:10
13 A 11 368 Chovanec David FORCE KCK Zlín (SPAC) 1:53:42
14 A 12 199 Linduška František České Budějovice (JAL) 1:55:01
15 A 13 372 Kudlák Tomáš Galaxy CykloŠvec Stevens (JAL) 1:56:18
16 A 14 174 Votoček Adam (UAC) 1:56:38
17 A 15 374 Kwašný Šimon KILPI RACING TEAM (SPAC) 1:56:44
18 A 16 188 Pleva Jan SK FAVORIT Bílina (SAL) 1:56:45
19 A 17 361 Dychtl Michal Galaxy CykloŠvec Stevens (JAL) 1:56:48
20 A 18 369 Joza Miroslav KOVO BELFÍN CYKLO TEAM 1:56:54 165 165
21 J 9 164 Švec Libor ČEZ Cyklo Team Tábor 1:57:36
22 A 19 193 Ondráček David SKP Most (SAL) 1:57:47
23 A 20 386 Gramblička Matouš Hello CTW (JAL) 1:58:48
MB
Pořadí Kat. Poř.kat. St.č. Příjmení Jméno Tým Čas Body do soutěže jednotlivců Body do soutěže týmů
1 B 1 398 Kollert Michal Xeelo Cycling Team (UAC) 1:44:11
2 B 2 380 Boubal Martin Hello CTW (JAL) 1:45:09
3 B 3 348 Janovský Petr (UAC) 1:46:24
4 B 4 350 Kotrlík Tomáš LAWI Stars - GIANT (UAC) 1:46:39
5 B 5 190 Pivoňka Václav SpectrumBike Racing (JAL) 1:46:47
6 B 6 395 Klícha Martin Rafkarna IDEA Cycling Team (UAC) 1:52:11
7 B 7 383 Dudek Tomáš Xeelo Cycling team (UAC) 1:52:29
8 B 8 352 Litvan Michal IDDQD (JAL) 1:52:35
9 B 9 162 Škvrna Karel Šumava Riders (JAL) 1:52:41
10 B 10 359 Zikmund Petr Hello CTW (JAL) 1:53:13
11 B 11 347 Charvát Ondřej Tama Královice (UAC) 1:53:46
12 B 12 358 Vodák Martin Xeelo Cycling Team (UAC) 1:54:10
13 B 13 345 Cupl Thomas Xeelo Cycling Team (UAC) 1:55:25
14 B 14 194 Němeček Aleš PROMPT 2 Servis (JAL) 1:58:37
15 B 15 343 Baier Jiří AC Sparta Praha 2:02:20 165 165
16 B 16 177 Vodička Viktor Master of Bizzare Č. Krumlov (JAL) 2:04:53
17 B 17 186 Řeháček Jaroslav Ráfkarna IDEA Cycling Team (MP) 2:06:09
18 B 18 356 Studenovský Karel PK sport (JAL) 2:08:22
19 B 19 351 Kůrka Tomáš Rohde & Schwarz (JAL) 2:19:43
DNF B 354 Novotný Oldřich Hello CTW (JAL) 0:00:00
MC
Pořadí Kat. Poř.kat. St.č. Příjmení Jméno Tým Čas Body do soutěže jednotlivců Body do soutěže týmů
1 C 1 382 Doubek Miloš SpectrumBike Racing (JAL) 1:48:02
2 C 2 341 Zatloukal Petr Cyklo tým Havířov (SPAC) 1:48:13
3 C 3 175 Voráček Jiří CK Kramolín 1:48:26 165 165
4 C 4 314 Horváth Miroslav AC Sparta Praha Cycling akademie (UAC) 1:48:38
5 C 5 332 Průcha Bedřich SPORT IMPORT 1:48:41 160 160
6 C 6 189 Plechata Radek Velo club Tábor 1:48:57 156 156
7 C 7 313 Horký David RH 1919 Nürnberg (JAL) 1:49:07
8 C 8 306 Bartošek Jan Břeclav (JAL) 1:49:15
9 C 9 399 Kozubík Roman FORCE KCK Zlín (SPAC) 1:49:20
10 C 10 333 Rendl Jaroslav Dexter Cycling (UAC) 1:49:24
11 C 11 200 Lacina Petr CK Kramolín 1:49:27 153
12 C 12 338 Šulc David Dexter Cycling (UAC) 1:49:35
13 C 13 318 Kocurek Jaroslav CK Verge Frenštát 1 (SPAC) 1:49:41
14 C 14 198 Lorenc Erik Spectrum Bike Racing (JAL) 1:49:45
15 C 15 197 Martinák Josef Cyklokramo Suchdol nad Odrou A (SPAC) 1:50:03
16 C 16 331 Ploner Robert RPR Římov 1:50:19 151 151
17 C 17 312 Haas Robert Cyklotým Havířov 2 (SPAC) 1:50:41
18 C 18 400 Kuchař Přemysl AC Sparta Praha Cycling akademie (UAC) 1:51:20
19 C 19 329 Pícha Jan KCL Kooperativa - Svijany (UAC) 1:53:45
20 C 20 339 Vlk Karel CK Kramolín 1:53:50 150
21 C 21 307 Belfín Jiří KOVO BELFÍN CYKLO TEAM 1:54:10 149 149
22 C 22 325 Mikuš Marian SK SLEZAN Frýdek Místek (SPAC) 1:54:14
23 C 23 322 Majer Robert CK Kramolín 1:54:37 148
24 C 24 178 Viktora Jan Prodoli racing team (JAL) 1:55:43
25 C 25 305 Ackermann Kamil Axon Sport Team 1:57:05 147
25 C 25 334 Rydval Michal AC Sparta Praha Cycling akademie (UAC) 1:57:05
27 C 27 311 Drábek Zdeněk DZ BEX CYCLING TEAM (SPAC) 1:57:10
28 C 28 388 Hlaváč Jan Čistý Sport (JAL) 1:58:06
29 C 29 337 Šrain Jiří Dexter Cycling (JAL) 1:58:35
30 C 30 187 Ress Tomáš Sport Import (MP) 1:58:58
31 C 31 326 Miller Milan Tama Královice (UAC) 2:00:04
32 C 32 336 Šindelár Ladislav Stark cycling team (UAC) 2:00:40
33 C 33 384 Dvořák Jan Spectrum Bike Racing (JAL) 2:01:06
34 C 34 335 Stránský Jiří Active Tour Team (UAC) 2:01:11
35 C 35 320 Krátký Vladan Cyklo Jiřička (JAL) 2:01:35
36 C 36 321 Machotka Karel Yogi Racing Team Ostrava (MP) 2:01:54
37 C 37 316 Jonášek Jan Active Tour Team (UAC) 2:07:43
38 C 38 391 Kaftan František Axon Sport Team 2:10:57 146
39 C 39 324 Mikulášek Michal CK Kramolín 2:11:02 145
40 C 40 317 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov (JAL) 2:11:15
41 C 41 330 Plánička Jaroslav KOVO BELFÍN CYKLO TEAM 2:12:13 144 144
42 C 42 340 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov (JAL) 2:12:48
43 C 43 308 Carik Daniel Cykloservis Malát 2:15:47 143
44 C 44 163 Caldr Karel Trauma CB 2:27:50
45 C 45 310 Dohnal Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou (SPAC) 2:31:26
MD
Pořadí Kat. Poř.kat. St.č. Příjmení Jméno Tým Čas Body do soutěže jednotlivců Body do soutěže týmů
1 D 1 184 Slaník Martin Lapierre Plzeň (JAL) 1:58:45
2 D 2 387 Halík Jaroslav Veloservis Team (UAC) 1:58:58
3 D 3 379 Boháč Marcel Tesaři Osík (MP) 1:58:58
4 D 4 292 Prokeš Stanislav Cyklokramo Suchdol nad Odrou (SPAC) 1:59:11
5 D 5 272 Ježek Kamil CK Kramolín 1:59:29 165 165
6 D 6 179 Vejvoda Josef AC Sparta Praha Cycling akademie (UAC) 1:59:36
7 D 7 160 Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 1:59:51 160 160
8 D 8 273 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička Litvínovice (JAL) 1:59:53
9 D 9 282 Mullen Michael Cyklotrenink.com (UAC) 2:00:03
10 D 10 290 Pechouš Miroslav Cyklo Olympia Hrdějovice (JAL) 2:00:14
11 D 11 287 Onderka Milan Yogi Racing Team Ostrava (SPAC) 2:00:30
12 D 12 269 Halamka Jiří CK Kramolín 2:01:02 156
13 D 13 270 Holovej Jan Active Tour Team (UAC) 2:01:48
14 D 14 291 Prager Karel CK Vinohradské Šlapky (UAC) 2:02:16
15 D 15 285 Novotný Radomír Cyklobest - team Bianchi (MP) 2:02:30
16 D 16 385 Galuška Tomáš FORCE KCK Zlín (SPAC) 2:02:37
17 D 17 276 Krbec Tomáš Diablo sport Český Krumlov (JAL) 2:04:44
18 D 18 279 Kuda Pavel Cycling BRNO (MP) 2:05:24
19 D 19 280 Matoušek Bohumil CK Kramolín 2:06:51 153
20 D 20 274 Kloub Martin Trauma CB (JAL) 2:07:53
21 D 21 396 Kněžický Pavel Cyklo Team Killi (SAL) 2:08:19
22 D 22 281 Míka Oldřich Galaxy CykloŠvec Stevens (JAL) 2:08:31
23 D 23 296 Šíma Jan PROMPT 2 Servis (JAL) 2:08:49
24 D 24 185 Sedlář Milan FORCE KCK Zlín (SPAC) 2:10:01
25 D 25 288 Pacovský Tomáš Dexter Cykling (UAC) 2:11:36
26 D 26 293 Smáha Karel Cykloservis Malát 2:12:12 151 151
27 D 27 302 Wilhelm Jaroslav CK Hobby Bohumín (SPAC) 2:16:01
28 D 28 275 Korčak David Cyklo Jiřička (JAL) 2:21:52
29 D 29 278 Kubala Josef Cyklotým Havířov 2 (SPAC) 2:21:54
30 D 30 286 Okruhlica Petr CKKV Praha (JAL) 2:21:58
31 D 31 182 Švadlena Petr Velo club Tábor (JAL) 2:22:27
32 D 32 284 Novák Vladimír Hůrka (JAL) 2:29:14
33 D 33 283 Neščák Ján Cykloservis Malát 2:34:55 150 150
34 D 34 266 Babiánek Milan Miko cyclig Přerov (MP) 2:35:40
35 D 35 271 Jakl Jiří CK Hobby Bohumín A (SPAC) 2:36:11
DNF D 294 Stráník Josef Tesaři Osík (MP) 0:00:00
ME
Pořadí Kat. Poř.kat. St.č. Příjmení Jméno Tým Čas Body do soutěže jednotlivců Body do soutěže týmů
1 E 1 237 Skřeček Robert Cycling BRNO (SPAC) 1:10:06
2 E 2 232 Novák Milan Yogi Racing Team Ostrava (SPAC) 1:10:33
3 E 3 230 Míček Oldřich Cyklokramo Suchdol nad Odrou (SPAC) 1:10:43
4 E 4 239 Šmíd Luděk Lehká dětská kola 1:11:15 165 165
5 E 5 236 Rašev Eugen Axon Sport Team 1:11:38 160 160
6 E 6 219 Baran Petr Loko Campagnolo Krnov (SPAC) 1:14:00
7 E 7 397 Kolařík Stanislav Silný Team Uničov (MP) 1:15:02
8 E 8 229 Marek Jiří CK Kolokrám (SAL) 1:15:14
9 E 9 378 Blažek Jiří Ski Nordic Mariánské Lázně 1:15:30 156 156
10 E 10 238 Škandera Karel Cyklo Tým Havířov 1 (SPAC) 1:16:11
11 E 11 228 Majer Karel CK Kramolín 1:16:30 153
12 E 12 192 Orner Zdeněk FORCE KCK Zlín (SPAC) 1:19:02
13 E 13 231 Mladenka Josef Cyklokramo Suchdol nad Odrou (SPAC) 1:19:25
14 E 14 242 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov (JAL) 1:22:13
15 E 15 241 Vejrosta Zbyněk BIG ONE Brno (MP) 1:22:58
16 E 16 222 Jiřík Zdeněk Bikesport team Mohelnice (MP) 1:23:20
17 E 17 235 Peltan Zdeněk Cyklo Jiřička (JAL) 1:26:52
18 E 18 233 Pěgřimek Milan Cyklo tým Havířov (SPAC) 1:27:19
19 E 19 226 Krchňák Pavel CK Verge Frenštát 2 (SPAC) 1:27:58
20 E 20 221 Jermolajev Igor CK Vinohradské Šlapky (UAC) 1:29:58
21 E 21 234 Pekarčík Jiří Cyklokramo Suchdol nad Odrou (SPAC) 1:36:21
MF
Pořadí Kat. Poř.kat. St.č. Příjmení Jméno Tým Čas Body do soutěže jednotlivců Body do soutěže týmů
1 F 1 205 Mottl Bohumír CK Hobby Bohumín (SPAC) 1:18:07
2 F 2 203 Kasal Jiří KCL Kooperativa - Svijany (SAL) 1:18:07
3 F 3 201 Daněček Pavel Loko Campagnolo Krnov (SPAC) 1:18:29
4 F 4 202 Fišer Vladimír HaPe Brno (MP) 1:19:12
5 F 5 209 Rouča Karel TJ Slavia Karlovy Vary 1:19:23 165 165
6 F 6 212 Šenk Jaroslav Silný team Uničov (MP) 1:20:11
7 F 7 204 Krajčík Josef Dexter Cycling (UAC) 1:27:36
8 F 8 208 Petraš Stanislav Tesaři Osík (MP) 1:29:50
9 F 9 214 Šrejma Jiří Axon Sport Team 1:35:34 160 160
10 F 10 217 Wiatr Jan Loko Campagnolo Krnov (SPAC) 1:37:19
11 F 11 211 Šefl Josef Axon Sport Team 1:38:28 156 156
12 F 12 218 Zavíral Bohumil Loko Campagnolo Krnov (SPAC) 1:41:24
13 F 13 216 Šustr Miloslav Ricoh Impromat Tábor (JAL) 2:01:39
14 F 14 213 Šimon Milan Cykloservis Malát 2:02:05 153 153
15 F 15 210 Skotnica Josef SKP Opava (SPAC) 2:02:26
M3
Pořadí Kat. Poř.kat. St.č. Příjmení Jméno Tým Čas Body do soutěže jednotlivců Body do soutěže týmů
1 J 1 260 Herman František KILPI RACING TEAM (SPAC) 1:06:54
2 J 3 263 Kubala Lukáš Cyklotým Havířov 1 (SPAC) 1:10:54
3 J 4 161 Gýna Martin Sport&Races 1:11:35
4 J 6 261 Jankovský Marián KILPI RACING TEAM (SPAC) 1:17:26
M4
Pořadí Kat. Poř.kat. St.č. Příjmení Jméno Tým Čas Body do soutěže jednotlivců Body do soutěže týmů
1 J 2 262 Kuba Tomáš KILPI RACING TEAM (SPAC) 1:08:47
2 J 5 265 Padrta Ondřej KILPI RACING TEAM (SPAC) 1:11:49
ZA
Pořadí Kat. Poř.kat. St.č. Příjmení Jméno Tým Čas Body do soutěže jednotlivců Body do soutěže týmů
1 W 1 253 Milec Jiřincová Jana (UAC) 1:13:18
2 W 2 251 Baarová Petra SpectrumBike Racing (JAL) 1:14:34
3 W 5 257 Veitová Monika Cyklotrenink - František Trkal (MP) 1:18:24
4 W 10 252 Gerashchenko Nadya CK Hobby Bohumín A (SPAC) 1:22:26
5 W 13 255 Slavíková Tereza KILPI RACING TEAM (SPAC) 1:25:00
6 W 15 256 Třasáková Ladislava Tesaři Osík (MP) 1:37:10
ZB
Pořadí Kat. Poř.kat. St.č. Příjmení Jméno Tým Čas Body do soutěže jednotlivců Body do soutěže týmů
1 W 3 244 Doležalová Hana AC Sparta Praha 1:14:39 165 165
2 W 4 250 Randová Iveta CK Kramolín 1:15:45 160 160
3 W 6 304 Dohnalová Jaroslava Loko Campagnolo Krnov (SPAC) 1:18:47
4 W 7 243 Adámková Dana Diablo sport Český Krumlov (JAL) 1:19:48
5 W 8 247 Kloubová Kateřina Trauma CB (JAL) 1:21:32
6 W 9 245 Foltová Helena RPR Římov (JAL) 1:22:04
7 W 11 246 Jaklová Ivana CK Hobby Bohumín A (SPAC) 1:22:45
8 W 12 248 Pargačová Marcela Cyklokramo Suchdol nad Odrou (SPAC) 1:24:49
9 W 14 249 Radilová Lucie HaPe Brno (MP) 1:27:37