Západočeská amatérská liga
?

Bílsko - Blsecké okruhy

12.6.2022
Pořadí Kat. Poř.kat. St.č. Příjmení Jméno Tým Čas Kola Body do soutěže jednotlivců Body do soutěže týmů
1 B 1 214 Boubal Martin Hello CTW 1:46:05 7
2 A 1 209 Koblic Radek Hello CTW 1:46:15 7
3 C 1 228 Doubek Miloš Spectrum Bike Racing 1:46:16 7
4 A 2 304 Fitzinger Patrik RC Raiba Kosmopiloten Zwettl 1:46:18 7
5 A 3 302 Bakus Tomáš ČEZ Cyklo Team Tábor 1:47:09 7
6 D 1 259 Slaník Martin Lapierre Plzeň 1:47:09 7
7 A 4 203 Filip Jakub Spectrum Bike Racing 1:47:13 7
8 B 2 219 Novotný Oldřich Hello CTW 1:48:05 7
9 A 5 300 Dostál Václav ČEZ Cyklo Team Tábor 1:48:06 7
10 C 2 239 Plechata Radek Velo club Tábor 1:48:06 7 150 150
11 C 3 246 Voráček Jiří CK Kramolín 1:48:06 7 145 145
12 M3 1 393 Korbel Matyáš Lokomotiva Beroun 1:48:06 7
13 M3 2 312 Novák Filip Tufo Pardus Prostějov 1:48:07 7
14 M3 3 321 Rieger Marek Mapei Merida Kaňkovský 1:48:07 7
15 B 3 317 Vodák Martin Xeelo Cycling Team 1:48:07 7
16 A 6 314 Hons Antonín AC Sparta Cycling Akademie 1:48:07 7
17 M4 1 394 Krešák Kryštof ČEZ Cyklo Team Tábor 1:48:07 7
18 B 4 225 Zikmund Petr Hello CTW 1:48:07 7
19 M4 2 396 Procházka Stanislav Lapierre Plzeň 1:48:07 7
20 C 4 337 Lacina Petr CK Kramolín 1:48:08 7 141 141
21 C 5 231 Horký David RC-H 1919 Nürnberg 1:48:08 7
21 C 5 236 Majer Robert CK Kramolín 1:48:08 7 138 138
23 D 2 249 Ježek Kamil CK Kramolín 1:48:08 7 136
24 A 7 303 Linduška František České Budějovice 1:48:10 7
25 M4 3 398 Šimeček David Cycling Academy Tábor 1:48:12 7
26 C 7 235 Lorenc Erik Spectrum Bike Racing 1:48:13 7
27 C 8 241 Průcha Bedřich SPORT IMPORT 1:48:13 7 135 135
28 A 8 205 Grošek Filip PRODOLI Racing Team 1:48:14 7
29 M4 4 306 Klicman Adam CK Gastro Fany Příbram 1:48:15 7
30 A 9 310 Davies Joshua Fany Gastro Příbram 1:48:19 7
31 C 9 244 Viktora Jan PRODOLI Racing Team 1:48:23 7
32 D 3 354 Rautner Friedrich RC Raiba Kosmopiloten Zwettl 1:48:29 7
33 B 5 222 Smola Lukáš Galaxy cyklo Švec Stevens 1:48:51 7
34 D 4 250 Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička Litvínovice 1:51:10 7
35 C 10 227 Belfín Jiří KOVO BELFÍN CYKLO TEAM 1:52:15 7 134 134
36 B 6 218 Němeček Aleš PROMPT 2 Servis 1:54:18 7
37 C 11 331 Šrain Jiří Dexter Cycling 1:54:19 7
38 C 12 333 Jiřinec Jiří CK Vinohradské Šlapky 1:54:19 7
39 B 7 216 Litvan Michal IDDQD 1:54:20 7
40 C 13 332 Vyplel Jakub Author Team Stupno 1:54:20 7
41 B 8 315 Bouda Jan Spectrum Bike Racing 1:54:20 7
42 A 10 210 Kudlák Tomáš Galaxy CykloŠvec Stevens 1:56:24 7
43 A 11 301 Solnička Ondřej Rafkarna IDEA Cycling Team 1:56:25 7
44 D 5 351 Halamka Jiří CK Kramolín 1:56:25 7 133
45 M4 5 286 Švec Libor ČEZ Cyklo Team Tábor 1:56:26 7
46 A 12 202 Dychtl Michal Galaxy Cyklošvec Stevens 1:56:27 7
47 D 6 257 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia 1:56:27 7
48 D 7 353 Thaler Jürgen RC Raiba Kosmopiloten Zwettl 1:56:28 7
49 M4 6 395 Toman Pavel Biketime Bulls Písek 1:56:29 7
50 B 9 316 Rost Mikolas RC Raiba Kosmopiloten Zwettl 1:56:31 7
51 M4 7 313 Machát Jakub KC Slavia Praha 1:56:35 7
52 M3 4 308 Janout Jan ČEZ Cyklo Team Tábor 1:56:47 7
53 C 14 234 Krátký Vladan Cyklo Jiřička 2:01:34 7
54 M3 5 397 Kraus Tomáš CYCLING ACADEMY TÁBOR 2:02:32 7
55 A 13 305 Přibyl Martin Obrataň 2:04:06 7
56 D 8 254 Míka Oldřich Galaxy CykloŠvec Stevens 2:04:11 7
57 D 9 253 Matoušek Bohumil CK Kramolín 2:04:13 7 132
57 D 9 284 Kloub Martin TraumaCB 2:04:13 7
59 E 1 372 Šmíd Luděk Lehká dětská kola 2:04:13 7 131 131
60 D 11 247 Baťka Michael Diablo sport Český Krumlov 2:04:13 7
61 A 14 307 Pavlišen Petr Příbram 2:04:16 7
62 C 15 230 Hlaváč Jan Čistý sport 2:04:17 7
63 W 1 277 Doležalová Hana AC Sparta Praha 2:04:18 7 130 130
64 E 2 371 Rašev Eugen Axon Sport Team 2:04:19 7 129 129
65 B 10 318 Kala Jiří Fany Gastro Příbram 2:04:22 7
66 C 16 336 Kořenský Jan CYCLING ACADEMY TÁBOR 2:04:29 7
67 B 11 223 Studenovský Karel PK sport 1:47:45 6
68 B 12 213 Binder Richard IDDQD 1:47:45 6
69 A 15 207 Joza Miroslav KOVO BELFÍN CYKLO TEAM 1:47:49 6 150 150
70 4 1 390 Wagner Ondřej 1:47:49 6
71 E 3 258 Rous Toma Cykloservex Chotěšov 1:47:52 6 128 128
72 4 2 391 Malina Vojtěch TJ Hradiště 1:47:52 6
73 M3 6 311 Kořenský Jan CYCLING ACADEMY TÁBOR 1:47:53 6
74 D 12 256 Okruhlica Petr CKKV Praha 1:47:54 6
75 B 13 319 Homolka Tomáš Vyprdět se 1:47:54 6
76 C 17 232 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov 1:47:58 6
77 C 18 335 Kaftan František Axon Sport Team 1:48:33 6 127 127
78 C 19 238 Plánička Jaroslav KOVO BELFÍN CYKLO TEAM 1:49:42 6 126 126
79 D 13 356 Lojík Martin COPR Přeštice 1:49:42 6 125 125
80 W 2 282 Randová Iveta CK Kramolín 1:49:43 6 124
81 E 4 269 Klabouch Jan AC Sparta cykl. akademy 1:49:43 6
82 D 14 252 Kříž Jiří Cyklo Jiřička 1:49:44 6
83 E 5 271 Majer Karel CK Kramolín 1:49:44 6 123
84 M3 7 320 Krešák Jáchym Cycling Academy Tábor 1:49:45 6
85 D 15 261 Šíma Jan PROMPT 2 SERVIS 1:49:45 6
86 W 3 283 Kloubová Kateřina CBTrauma 1:49:46 6
87 D 16 251 Kopic Petr Cyklo Jiřička 1:49:47 6
88 D 17 262 Švadlena Petr Velo club Tábor 1:49:50 6
89 C 20 245 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov 1:51:12 6
90 D 18 355 Smáha Karel Cykloservis Malát 1:52:39 6 122 122
91 A 16 309 Lietavec Ondřej Vyxprdět se 1:54:30 6
92 B 14 215 Kůrka Tomáš Rohde & Schwarz 1:54:41 6
93 F 1 370 Rouča Karel TJ Slavia Karlovy Vary 1:54:50 6 121 121
94 W 4 276 Baarová Petra Spectrum Bike Racing 1:59:53 6
95 W 5 275 Adámková Dana Diablo sport Český Krumlov 2:00:08 6
96 E 6 375 Homolka Jiří Vyprdět se 2:00:32 6
97 C 21 334 Carik Daniel Cykloservis Malát 2:01:14 6 120 120
98 D 19 255 Novák Vladimír Hůrka 2:01:53 6
99 W 6 278 Foltová Helena RPR Římov 2:03:50 6
100 D 20 350 Šíma Miroslav CK Kramolín 2:05:26 6 119
101 E 7 274 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov 2:05:43 6
102 E 8 377 Kalousek Josef Cykloservis Malát 1:47:19 5 118 118
103 D 21 352 Neščák Ján Cykloservis Malát 1:47:57 5 117
104 D 22 360 Jahoda Vladimír TT Tálín 1:47:57 5
105 W 7 380 Košecová Miroslava Čistý sport 1:48:02 5
106 F 2 285 Šrejma Jiří Axon Sport Team 1:54:53 5 116 116
107 F 3 369 Šefl Josef Axon Sport Team 1:56:40 5 115
108 W 8 382 Ostrčilová Drahoslava COPR Přeštice 1:59:04 5 114 114
109 E 9 373 Jůza Miloslav Cykloservis Malát 2:06:18 5 113
110 F 4 273 Šustr Miloslav RICOHIMPROMAT TÁBOR 2:12:43 5
111 F 5 376 Lacina Jiří CK Kramolín 2:13:07 5 112
112 A 17 211 Kuneš Lukáš VSK Humanita Praha 1:54:01 4
113 F 6 374 Šimon Milan Cykloservis Malát 1:57:04 4 111
114 C 22 330 Bayer Tomáš Bílsko 1:57:33 3
DNF A 204 Gramblička Matouš Hello CTW 0:00:00 0
DNF W 381 Pany Irene RC Raiba Kosmopiloten Zwettl 0:00:00 0
DNF M3 392 Nágr Ondřej Cycling Academy Tábor 0:00:00 0