Západočeská amatérská liga
?

Lopatárna Plzeň

4.7.2021
S1
Pořadí Kat. Poř.kat. St.č. Příjmení Jméno Tým Kola Body Pořadí Body do soutěže jednotlivců Body do soutěže týmů
1 A 1 208 Šubrt Jan Cyklo Atom 51 111 1 150 150
2 P1 1 126 Krummer Radek ČEZ Cyklo team Tábor 51 91 2
3 P1 2 119 Dvořák Michal Kome club Kraslice 51 23 3
4 P1 3 118 Vodák Martin Xeelo cykling team 51 16 4
5 P1 4 123 Strieženec Martin Bike teror crew 51 16 5
6 P1 5 115 Johánek Dalibor ČEZ Tábor 51 11 6
7 P1 6 121 Stehlík Petr Canyon Northwave mtb 51 11 7
8 P1 7 116 Temník Jiří Plzen 51 8 8
9 P1 8 120 Tvaroužek Tomáš Kome club Kraslice 51 2 9
10 B 1 316 Vyleta Radek CK Kramolín 51 1 10 145 145
11 P1 9 114 Pav Tomáš Kovo Praha 51 1 11
12 P1 10 127 Návrat Radim 51 1 12
13 A 2 207 Zápotocký Robert CK Kramolín 51 0 13 141 141
14 A 3 209 Hajčiar Michael KOVO BELFÍN CYKLO TEAM 51 0 14 138 138
15 B 2 323 Vomáčka Petr 51 0 15 136
16 P1 11 111 Voda Jan 51 0 16
17 P1 12 110 Zahradník Matěj 51 0 17
17 P1 12 113 Wood Jan 51 0 17
17 P1 12 124 RIEDL Martin 51 0 17
DNF P1 112 Albl Zdeněk 0 0
DNF A 210 Hrubý Michal Cyklo Atom 0 0
S2
Pořadí Kat. Poř.kat. St.č. Příjmení Jméno Tým Kola Body Pořadí Body do soutěže jednotlivců Body do soutěže týmů
1 C 1 402 Belfín Jiří KOVO BELFÍN CYKLO TEAM 51 117 1 150 150
2 C 2 407 Hrádek Martin COPR Přeštice 51 89 2 145 145
3 D 1 503 Halamka Jiří CK Kramolín 50 43 3 141 141
4 D 2 526 Matoušek Bohumil CK Kramolín 50 14 4 138 138
5 E 1 619 Blažek Jiří Ski Nordic Mariánské Lázně 50 12 5 136 136
6 C 3 428 Majer Robert CK Kramolín 50 10 6 135 135
7 C 4 429 Postránský Jan Ski Nordic Mariánské Lázně 50 7 7 134 134
8 E 2 601 Majer Karel CK Kramolín 49 1 8 133
9 C 5 403 Plánička Jaroslav KOVO BELFÍN CYKLO TEAM 49 1 9 132 132
10 D 3 504 Smáha Karel Cykloservis Malát 49 0 10 131 131
11 E 3 602 Kalousek Josef Cykloservis Malát 49 0 11 130 130
12 C 6 431 Pěnkava Milan Ski Nordic Mariánské Lázně 49 0 12 129 129
13 Z 1 1 Randová Iveta CK Kramolín 48 1 13 128
14 C 7 404 Carik Daniel Cykloservis Malát 47 0 14 127 127
15 F 1 705 Lacina Jiří CK Kramolín 47 0 15 126
16 P2 1 125 Greguš Antonín Ski Nordic Marianské Lázně 47 0 16
17 D 4 512 Neščák Ján Cykloservis Malát 46 0 16 125
18 F 2 703 Šrejma Jiří Axon Sport Team 46 0 17 124 124
19 E 4 608 Honomichl Vladimír Kola Šilhavý 44 0 18 123 123
20 E 5 606 Jůza Miloslav Cykloservis Malát 41 0 19 122