Západočeská amatérská liga
?

Volyně-Nahořany

29.5.2021
S1
Pořadí Kat. Poř.kat. St.č. Příjmení Jméno Tým Čas Body do soutěže jednotlivců Body do soutěže týmů
1 A 1 203 Davies Joshua Rafkarna-IDEA 0:31:36
2 A 2 236 Filip Jakub Velo - Club Cirkl ČB 0:31:37
3 A 3 227 Škvrna Karel CBC Team 0:31:54
3 B 1 272 Cirkl Petr Velo Club Cirkl České Budějovice 0:31:54
5 A 4 267 Koblic Radek Hello CTW 0:32:16
6 B 2 233 Vlachovský Michal Kolofix 0:32:29
7 A 5 248 Hajčiar Michael KOVO BELFÍN CYKLO TEAM 0:32:30 150 150
8 A 6 213 Joza Miroslav KOVO BELFÍN CYKLO TEAM 0:32:30 145 145
8 J 1 269 Kudweis Vít CK Fany Gastro Příbram 0:32:30
10 A 7 250 Košťál Tomáš SK Biketime Bulls Písek 0:32:30
11 B 3 274 Pivoňka Václav SB Cyklo Olympia 0:32:30
12 B 4 273 Binder Richard ZZKLRN 0:32:31
13 B 5 239 Vlk Karel CK Kramolín 0:32:54
14 A 8 220 Kudlák Tomáš Galaxy CykloŠvec Stevens 0:32:54
15 B 6 258 Svoboda Vladimír CK Kramolín 0:34:08 141 141
16 B 7 232 Kopáček Pavel Bežerovice 0:35:27
17 A 9 257 Fuhrmann Geronymo Axon Sport Team 0:37:20 138 138
18 A 10 207 Dychtl Michal 0:37:40
19 B 8 245 Mikulášek Michal CK Kramolín 0:40:02
20 A 11 230 Houdek Vojtěch Sudoměřice u Bechyně 0:44:01
21 B 9 215 Mráz Luděk Cykloservis Malát 0:46:02 136 136
22 A 12 283 Peták Jakub Bike Team Vodňany 0:49:01
S2
Pořadí Kat. Poř.kat. St.č. Příjmení Jméno Tým Čas Body do soutěže jednotlivců Body do soutěže týmů
1 C 1 219 Průcha Bedřich SPORT IMPORT 0:32:40 150 150
2 C 2 205 Plechata Radek Velo club Tábor 0:32:41
3 C 3 216 Voráček Jiří CK Kramolín 0:33:06 145 145
4 C 4 204 Belfín Jiří KOVO BELFÍN CYKLO TEAM 0:33:06 141 141
5 C 5 285 Dvořák Jan SpectrumBike ČB 0:33:07
6 C 6 264 Ploner Robert RPR Římov 0:33:07
7 D 1 251 Kopáč Pavel Axon Sport Team 0:33:28 138 138
8 D 2 260 Krbec Tomáš Diablo Český Krumlov 0:33:47
9 D 3 244 Míka Oldřich GALAXY Cyklošvec Stevens 0:33:50
10 D 4 228 Halamka Jiří CK Kramolín 0:33:51 136 136
11 C 7 259 Ackermann Kamil Axon Sport Team 0:33:51 135 135
12 E 1 223 Feferle František Čistý Sport Racing team 0:33:52 134 134
13 C 8 284 Krátký Vladan Cyklo Jiřička 0:33:54
14 Z 1 289 Doležalová Hana AC Sparta Praha 0:33:54
15 D 5 280 Baťka Michael Diablo sport Český Krumlov 0:33:56
16 C 9 253 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov 0:35:36
17 C 10 275 Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov 0:35:36
18 C 11 222 Majer Robert CK Kramolín 0:35:43 133 133
19 D 6 263 Vlček Pavel KOVO BELFÍN CYKLO TEAM 0:36:17 132 132
20 C 12 240 Bloch Filip ČISTÝ SPORT 0:36:17
21 C 13 288 Zobal Petr Galaxy cyklo Švec Stevens 0:36:17
22 Z 2 270 Nováková Veronika PRODOLI racing team 0:36:20
23 D 7 246 Matoušek Bohumil CK Kramolín 0:37:10 131
24 D 8 226 Okruhlica Petr CKKV Praha 0:37:32
25 C 14 290 Nový Lukáš TT Tálín 0:37:40
26 C 15 212 Plánička Jaroslav KOVO BELFÍN CYKLO TEAM 0:38:08 130 130
27 C 16 208 Carik Daniel Cykloservis Malát 0:38:12 129 129
28 D 9 235 Kříž Jiří CYKLOEXTRA 0:38:27
29 Z 3 247 Randová Iveta CK Kramolín 0:39:44 128
30 Z 4 225 Matlášková Jana Cyklo Jiřička 0:40:05
31 D 10 210 Smáha Karel Cykloservis Malát 0:40:28 127 127
32 Z 5 265 Foltová Helena RPR Římov 0:40:57
33 E 2 206 Majer Karel CK Kramolín 0:40:59 126
34 E 3 224 Peltan Zdeněk Cyklo Jiřička 0:43:04
35 D 11 262 Šíma Miroslav CK Kramolín 0:44:45 125
36 D 12 211 Neščák Ján Cykloservis Malát 0:45:21 124 124
37 C 17 229 Špecián Miroslav 0:46:19
38 F 1 268 Šefl Josef Axon Sport Team 0:46:57 123 123
39 H 1 276 Šejna Roman SCK Asteria Dubí 0:48:17
40 E 4 221 Jůza Miloslav Cykloservis Malát 0:49:34 122
41 F 2 218 Šrejma Jiří Axon Sport Team 0:49:35 121
42 F 3 705 Lacina Jiří CK Kramolín 0:49:36 120
43 F 4 238 Šustr Miloslav Ricoh Impromat Tábor 0:51:37
44 D 13 278 Sýkora Jan SportRaces 0:52:09
45 E 5 256 Vopat Jan Diablo sport Český Krumlov 0:54:14
46 F 5 279 Klíma Václav Cyklo Velešín 1:01:08
47 E 6 209 Šimon Milan Cykloservis Malát 1:06:16 119
48 C 18 282 Bayer Tomáš Bílsko 1:07:01