Západočeská amatérská liga
?

Memoriál Karla Dvořáka - časovka jednotlivců

5.9.2021
Pořadí Kat. Poř.kat. St.č. Příjmení Jméno Tým Čas Body do soutěže jednotlivců Body do soutěže týmů
1 B 1 125 Kotrlík Tomáš LAWI Stars - GIANT 0:47:07
2 C 1 402 Belfín Jiří KOVO BELFÍN CYKLO TEAM 0:49:10 150 150
3 C 2 112 Vyplel Jakub Author Team Stupno 0:50:04
4 C 3 426 Průcha Bedřich SPORT IMPORT 0:50:12 145 145
5 B 2 129 Baier Jiří AC Sparta 0:50:42
6 J 1 123 Procházka Stanislav Roman Kreuziger Cycling Academy 0:50:44
7 B 3 114 Havel Josef STATIKA J.S.K.K. 0:50:47
8 C 4 423 Voráček Jiří CK Kramolín 0:50:54 141 141
9 D 1 510 Ježek Kamil CK Kramolín 0:52:23 138 138
10 C 5 118 Ploner Robert RPR Římov 0:52:39
11 A 1 209 Hajčiar Michael KOVO BELFÍN CYKLO TEAM 0:53:09 150 150
12 C 6 422 Vlk Karel CK Kramolín 0:53:22 136 136
13 C 7 428 Majer Robert CK Kramolín 0:53:53 135
14 C 8 115 Chmelík Martin Sušice 0:54:06
15 D 2 503 Halamka Jiří CK Kramolín 0:54:12 134
16 A 2 215 Joza Miroslav KOVO BELFÍN CYKLO TEAM 0:54:52 145 145
17 C 9 119 Fornous Pavel Sušice 1 0:54:54
18 J 2 126 Kudweis Vít CK Příbram Fany Gastro 0:55:10
19 D 3 526 Matoušek Bohumil CK Kramolín 0:55:15 133
20 E 1 617 Rašev Eugen Axon Sport Team 0:55:55 132 132
21 C 10 124 Friedl Lukáš Plzeň 0:57:11
22 D 4 502 Kopáč Pavel Axon Sport Team 0:57:18 131 131
23 B 4 128 Babka Jaroslav Jiko Čácha Sušice 0:57:18
24 Z 1 8 Doležalová Hana AC Sparta Praha 0:57:22 130 130
25 B 5 323 Vomáčka Petr CK Kramolín 0:57:38 141 141
26 B 6 111 Doubek Lukáš Cykloservis Malát 0:57:58
27 C 11 121 Juráň Karel Diablo Sport Český Krumlov 0:58:10
28 C 12 403 Plánička Jaroslav KOVO BELFÍN CYKLO TEAM 0:58:45 129 129
29 E 2 110 Feferle František Čistý Sport Racing team 0:59:03 128 128
30 B 7 316 Vyleta Radek CK Kramolín 0:59:38 138 138
31 D 5 504 Smáha Karel Cykloservis Malát 0:59:59 127 127
32 Z 2 127 Baarová Petra Cyklo Malát Klatovy 1:00:13
33 Z 3 1 Randová Iveta CK Kramolín 1:00:16 126
34 A 3 203 Fuhrmann Geronymo Axon Sport Team 1:00:28 136 136
35 E 3 131 Klabouch Jan AC Sparta cykl. akademy 1:01:00
36 D 6 113 Šmíd Luděk Cyklovrakoviště Praha 1:01:38
37 C 13 401 Carik Daniel Cykloservis Malát 1:01:45 125 125
38 E 4 601 Majer Karel CK Kramolín 1:01:57 124
39 Z 4 120 Adámková Dana TT Tálín 1:04:43
40 Z 5 116 Foltová Helena RPR Římov 1:06:24
41 D 7 512 Neščák Ján Cykloservis Malát 1:08:24 123 123
42 D 8 505 Šíma Miroslav CK Kramolín 1:10:00 122
43 F 1 706 Šefl Josef Axon Sport Team 1:13:13 121 121
44 F 2 703 Šrejma Jiří Axon Sport Team 1:14:50 120
45 E 5 608 Honomichl Vladimír Kola Šilhavý 1:15:23 119 119
46 F 3 705 Lacina Jiří CK Kramolín 1:17:43 118
47 E 6 606 Jůza Miloslav Cykloservis Malát 1:21:07 117
48 F 4 701 Černý Antonín Kola Šilhavý 1:23:59 116 116
49 E 7 610 Šimon Milan Cykloservis Malát 1:41:33 115
DNF E 602 Kalousek Josef Cykloservis Malát 0:00:00