Západočeská amatérská liga
?
ZAL 2021 - soutěž jednotlivců
Poř. St.č. Kategorie A - muži (19 - 29 let) 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Celkem
1 209 Michael Hajčiar KOVO BELFÍN CYKLO TEAM 150 0 0 0 0 0 0 0 0 0 150
2 215 Miroslav Joza KOVO BELFÍN CYKLO TEAM 145 0 0 0 0 0 0 0 0 0 145
3 203 Geronymo Fuhrmann Axon Sport Team 138 0 0 0 0 0 0 0 0 0 138
4 207 Robert Zápotocký CK Kramolín 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 208 Jan Šubrt Cyklo Atom 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Poř. St.č. Kategorie B - muži (30 - 39 let) 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Celkem
1 317 Vladimír Svoboda CK Kramolín 141 0 0 0 0 0 0 0 0 0 141
2 311 Luděk Mráz Cykloservis Malát 136 0 0 0 0 0 0 0 0 0 136
3 309 Libor Morgenstein Kolofix 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 316 Radek Vyleta CK Kramolín 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 323 Petr Vomáčka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Poř. St.č. Kategorie C - muži (40 - 49 let) 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Celkem
1 426 Bedřich Průcha SPORT IMPORT 150 0 0 0 0 0 0 0 0 0 150
2 423 Jiří Voráček CK Kramolín 145 0 0 0 0 0 0 0 0 0 145
3 402 Jiří Belfín KOVO BELFÍN CYKLO TEAM 141 0 0 0 0 0 0 0 0 0 141
4 401 Kamil Ackermann Axon Sport Team 135 0 0 0 0 0 0 0 0 0 135
5 428 Robert Majer CK Kramolín 133 0 0 0 0 0 0 0 0 0 133
6 403 Jaroslav Plánička KOVO BELFÍN CYKLO TEAM 130 0 0 0 0 0 0 0 0 0 130
7 404 Daniel Carik Cykloservis Malát 129 0 0 0 0 0 0 0 0 0 129
8 405 Jiří Vrána Tachov 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 407 Martin Hrádek COPR Přeštice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 408 Tomáš Korous 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 411 Tomáš Janda Cyklo Atom 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 420 Josef Růta Axon Sport Team 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 422 Karel Vlk CK Kramolín 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 425 Petr Lacina CK Kramolín 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 427 Michal Mikulášek CK Kramolín 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 429 Jan Postránský Ski Nordic Mariánské Lázně 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 430 Jakub Holubec Ski Nordic Mariánské Lázně 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 0 Milan Pěnkava Ski Nordic Mariánské Lázně 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Poř. St.č. Kategorie D - muži (50 - 59 let) 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Celkem
1 502 Pavel Kopáč Axon Sport Team 138 0 0 0 0 0 0 0 0 0 138
2 503 Jiří Halamka CK Kramolín 136 0 0 0 0 0 0 0 0 0 136
3 518 Pavel Vlček KOVO BELFÍN CYKLO TEAM 132 0 0 0 0 0 0 0 0 0 132
4 526 Bohumil Matoušek CK Kramolín 131 0 0 0 0 0 0 0 0 0 131
5 504 Karel Smáha Cykloservis Malát 127 0 0 0 0 0 0 0 0 0 127
6 505 Miroslav Šíma CK Kramolín 125 0 0 0 0 0 0 0 0 0 125
7 512 Ján Neščák Cykloservis Malát 124 0 0 0 0 0 0 0 0 0 124
8 507 Miroslav Vorel Axon Sport Team 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 510 Kamil Ježek CK Kramolín 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Poř. St.č. Kategorie E - muži (60 - 69 let) 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Celkem
1 615 František Feferle Čistý Sport Racing team 134 0 0 0 0 0 0 0 0 0 134
2 601 Karel Majer CK Kramolín 126 0 0 0 0 0 0 0 0 0 126
3 606 Miloslav Jůza Cykloservis Malát 122 0 0 0 0 0 0 0 0 0 122
4 610 Milan Šimon Cykloservis Malát 119 0 0 0 0 0 0 0 0 0 119
5 602 Josef Kalousek Cykloservis Malát 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 608 Vladimír Honomichl Kola Šilhavý 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 614 Roman Devera GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 618 Eugen Rašev Axon Sport Team 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 619 Jiří Blažek Ski Nordic Mariánské Lázně 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Poř. St.č. Kategorie F - muži (70 a více let) 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Celkem
1 706 Josef Šefl Axon Sport Team 123 0 0 0 0 0 0 0 0 0 123
2 703 Jiří Šrejma Axon Sport Team 121 0 0 0 0 0 0 0 0 0 121
3 705 Jiří Lacina CK Kramolín 120 0 0 0 0 0 0 0 0 0 120
4 701 Antonín Černý Kola Šilhavý 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 702 Pavel Petrle Axon Sport Team 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Poř. St.č. Kategorie Z - ženy (15 a více let) 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Celkem
1 1 Iveta Randová CK Kramolín 128 0 0 0 0 0 0 0 0 0 128
ZAL 2021 - soutěž týmů
Poř. Zkr. Divize D1 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Celkem
1 BCT KOVO BELFÍN CYKLO TEAM 295 295
2 CKK CK Kramolín 141 141
3 AST Axon Sport Team 138 138
4 CSM Cykloservis Malát 136 136
5 CAT Cyklo Atom 0
5 025 Kolofix 0
Poř. Zkr. Divize D2 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Celkem
7 CKK CK Kramolín 414 414
8 BCT KOVO BELFÍN CYKLO TEAM 403 403
9 AST Axon Sport Team 396 396
10 CSM Cykloservis Malát 380 380
11 024 SPORT IMPORT 150 150
12 027 Čistý Sport Racing team 134 134
13 CAT Cyklo Atom 0
13 COP COPR Přeštice 0
13 KOS Kola Šilhavý 0
13 TCH Tachov 0
13 026 GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 0
13 028 Ski Nordic Mariánské Lázně 0