Západočeská amatérská liga
?

Modrava - časovka

Místo konání:

Sušice - Modrava

Datum:

14.9.2024

Pořadatel:

KOVO BELFÍN cyklo team

Ředitel závodu:

Jiří Belfín, tel. 723891265

Kategorie:

J,A,B,C,D,E,F,Z

Startovné:

300,- Kč

Prezentace:

Prezentace 8:00 - 9:30 hod v Sušici, Dlouhoveská 241.

POVINNÉ PŘIHLAŠOVÁNÍ A PLATBA NA maraton.cz NEJPOZDĚJI DO ČTVRTKA 12.9.2024 (na místě jen ve výjimečných případech - startovné 400,-Kč)

Po přihlášení a zaplacení na maraton.cz není již nutná fyzická prezentace. Startovní listina včetně časů startů bude uveřejněna v pátek v 18 hod na webu ZAL.

Příchozí si vyzvedne startovní číslo před startem u místa startu. Stačí cca 5minut před svým vlastním startem. Startovní číslo v cíli vrátí v místě cíle.

Časy startu:

Start v 10 hod po 1 minutě

Trasa:

Sušice - Dlouhá Ves - Rejštejn - Srní - Modrava (cca 31 km)

Vyhlášení:

cca 30 minut po dojetí posledního závodníka v prostorách cíle.

Speciální cena pro nejtěžšího závodníka - vážení proběhne v prostorách cíle

Speciální prémie pro absolutního vítěze, který překoná nejrychlejší čas tratě (momentálně je čas 0:51:41) v hodnotě 1000 Kč

Různé:

Každý startuje na vlastní nebezpečí a je povinen dodržovat pravidla silničního provozu. Jede se za plného silničního provozu. Pořadatel za nic neručí. HELMA JE POVINNÁ. Používání triatlonových nástavcu je povoleno. Pořadatel si vyhrazuje právo změny oproti tomuto rozpisu.

Závod se koná na území NP Šumava, proto je třeba být zvláště ukázněný a ohleduplný k přírodě, ohledně pořádání závodů v dalších letech. Pořadatel si vyhrazuje právo vyloučit závodníka, který toto nebude respektovat.