Západočeská amatérská liga
?

Kramolín - KRAMOLÍNSKÉ PEKLO Memorial Františka Alba

Místo konání:

Kramolín u Nepomuku

Datum:

22.8.2021

Pořadatel:

CK Kramolín pod záštitou obce Kramolín

Ředitel závodu:

Zdeněk Vlna tel. 770772602

Kategorie:

A,B,C,D,E,F + příchozí

Startovné:

ZAL,JAL 250KČ příchozí 300kč Pouze ve výjímečných případech 350kč v den startu při prezenci.

Prezentace:

Prezentace a vydávaní čísel a čipu 9,00 až 10,30hod v hostinci U Kubátu v Kramolíně.

POVINNÉ PŘIHLAŠOVÁNÍ A PLATBA PŘEDEM DLE INSTRUKCÍ NA maraton.cz NEJPOZDĚJI DO PÁTKU 20.8.2021

Časy startu:

Start pro všechny společný 11,00hod

Trasa:

4 okruhy v délce 60km + dojezd do cíle. Start u hospody U Kubátu. Okruh-Kramolín,Polánka,Horní Myslív,Kramolín,Maňovice,Kozlovice,Kramolín(15km) cíl na kopci nad Kramolínem. Nebezpečné useky-sjezd za Polánkou,a prujezdy obcemi Horní Myslív a Maňovice. Pořadatel doporučuje se s tratí předem seznámit. Zdravotní služba zajištěna.

Vyhlášení:

Ceny: Put. pohár OU Kramolín Pro absol. vítěze kategorií A,B. Put. pohár Menoriál Františka Alba pro absol. vítěze C,D,E,F,Z. Ceny věcné a finanční obdrží první 3 závodníciv konečném hodnocení závodu v každé vypsané kategorii bez ohledu na to, zda jde o závodníka ZAL či JAL nebo příchozího. Premie:pro prvního na pásce druhého okruhu a jedna tajná.

Různé:

Občerstvení ihned po skončení akce v hostinci U Kubátu-zahrnuto ve startovném. UPOZORNĚNÍ: Akce se koná dle pravidel a stanov ZAL.Pořadatel si vyhrazuje právo změny oproti tomuto rozpisu. Každý startuje na vlastní nebezpečía pořadatel neručí za škody učastníkum vzniklé,ani jimi zpusobené. Přilba povinná,zákaz používání triatlonivých nástavcu - bude kontrolováno! Jede se za plného silničniho provozu