Západočeská amatérská liga
?

Přihlášky do ZAL 2024

K podání přihlášky je nutné mít vytvořený uživatelský účet na tomto webu. Uživatel však může do přihlášky uvést kromě sebe i další členy svého týmu, kteří uživatelský účet mít nemusí.

Registrační poplatek za členství v ZAL je 300,- Kč pro kategorii juniorů, 700,- Kč pro všechny ostatní.

Přihláška se stává platnou po zaplacení členského příspěvku. Platba je možná bankovním převodem na číslo účtu 2701949306/2010. Údaje pro platbu se zobrazí po dokončení přihlášky.

Číslo Kat. Příjmení Jméno Tým Zaplaceno VS
403 C Plánička Jaroslav KOVO BELFÍN CYKLO TEAM Ano 20240001
444 C Baier Jiří AC Sparta Praha Ano 20240002
208 A Šubrt Jan Bike club Klatovy Ano 20240003
110 J Halíř Šimon Bike club Klatovy Ne 20240003
518 D Janda Tomáš Cyklo Atom Ano 20240004
441 C Mrskoš Václav Akademie cyklistických sportů Ano 20240005
608 E Halamka Jiří CK Kramolín Ano 20240006
603 E Šíma Miroslav CK Kramolín Ano 20240007
510 D Ježek Kamil CK Kramolín Ano 20240008
320 B Ježek Lukáš CK Kramolín Ano 20240009
526 D Matoušek Bohumil CK Kramolín Ano 20240010
1 W Matoušková Iveta CK Kramolín Ano 20240010
404 C Carik Daniel Cykloservis Malát Ano 20240011
428 C Majer Robert CK Kramolín Ano 20240012
442 C Doubek Lukáš Cykloservis Malát Ano 20240013
505 D Temniak Jiři LAPIERRE PLZEŇ Ano 20240014
703 F Šrejma Jiří Cykloservis Malát Ano 20240015
440 C Šrejma Marek Axon Sport Team Ano 20240016
448 C Mikulášek Michal CK Kramolín Ano 20240017
326 B Zápotocký Robert CK Kramolín Ano 20240018
317 B Svoboda Vladimír CK Kramolín Ano 20240019
207 A Pavlišen Petr TFD Ano 20240020
521 D Průcha Bedřich SPORT IMPORT Ano 20240021
607 E Lukačišin Milan Cykloservis Malát Ano 20240022
712 F Šustr Miloslav Ricohimpromat Tábor Ano 20240023
710 F Jůza Miloslav Cykloservis Malát Ano 20240024
604 E Švajcr Miroslav CK Kramolín Ano 20240025
307 B Tančouz Ondřej CK Kramolín Ano 20240026
504 D Smáha Karel Cykloservis Malát Ano 20240027
621 E Šmíd Luděk Lehká dětská kola Ano 20240028
614 E Kobylka Petr CK STAVMAL Klatovy Ano 20240029
213 W Helmová Petra Fyzio team Klatovy Ano 20240030
425 C Helm Lukáš Fyzio team Klatovy Ano 20240030
707 F Šimon Milan Cykloservis Malát Ano 20240031
415 C Vyleta Radek CK Kramolín Ano 20240032
216 A Kalivoda Lukáš Cykloservis Malát Ano 20240033
311 B Mráz Luděk Cykloservis Malát Ano 20240034
525 D Juráň Karel Diablo sport Český Krumlov Ano 20240035
6 W Adámková Dana Diablo sport Český Krumlov Ano 20240035
524 D Vrána Jiří Tachov Ano 20240036
222 Z Majerová Sára CK Kramolín Ano 20240037
601 E Majer Karel CK Kramolín Ano 20240038
512 D Neščák Ján Cykloservis Malát Ano 20240039
423 C Voráček Jiří CK Kramolín Ano 20240040
602 E Kalousek Josef Cykloservis Malát Ano 20240041
401 C Ackermann Kamil Axon Sport Team Ano 20240042
203 A Fuhrmann Geronymo Axon Sport Team Ano 20240042
502 D Kopáč Pavel Axon Sport Team Ano 20240042
408 C Korous Tomáš Axon Sport Team Ano 20240042
520 D Pospíšil Petr Axon Sport Team Ano 20240042
618 E Rašev Eugen Axon Sport Team Ano 20240042
435 C Sokol Martin Axon Sport Team Ano 20240042
706 F Šefl Josef Axon Sport Team Ano 20240042
705 F Lacina Jiří CK Kramolín Ano 20240043
215 A Joza Miroslav SpectrumBike Racing Ano 20240044
531 D Lacina Petr CK Kramolín Ano 20240045
210 A Kuneš Lukáš VSK Humanita Praha Ano 20240046
402 C Belfín Jiří SpectrumBike Racing Ano 20240047
445 C Ploner Robert RPR Římov Ano 20240048
230 W Foltová Helena RPR Římov Ano 20240048
639 E Hlavatý Bohuslav Cykloservex Chotěšov Ne 20240049
F Černý Antonín Kola Šilhavý Ne 20240050
429 C Chmelík Martin Ano 20240051
D Šesták Martin Ne 20240052
D Postránský Jan Ski Nordic Mariánské Lázně Ne 20240053