Západočeská amatérská liga
?

Přihlášky do ZAL 2022

K podání přihlášky je nutné mít vytvořený uživatelský účet na tomto webu. Uživatel však může do přihlášky uvést kromě sebe i další členy svého týmu, kteří uživatelský účet mít nemusí.

Registrační poplatek za členství v ZAL je 250,- Kč pro kategorii juniorů, 500,- Kč pro všechny ostatní.

Přihláška se stává platnou po zaplacení členského příspěvku. Platba je možná bankovním převodem na číslo učtu 2701949306/2010. Údaje pro platbu se zobrazí po dokončení přihlášky.

Číslo Kat. Příjmení Jméno Tým Zaplaceno VS
403 C Plánička Jaroslav KOVO BELFÍN CYKLO TEAM Ano 20220001
404 C Carik Daniel Cykloservis Malát Ano 20220003
402 C Belfín Jiří KOVO BELFÍN CYKLO TEAM Ano 20220004
512 D Neščák Ján Cykloservis Malát Ano 20220005
215 A Joza Miroslav KOVO BELFÍN CYKLO TEAM Ano 20220006
504 D Smáha Karel Cykloservis Malát Ano 20220007
621 E Šmíd Luděk Lehká dětská kola Ano 20220008
405 C Vrána Jiří Tachov Ano 20220009
707 F Šimon Milan Cykloservis Malát Ano 20220010
311 B Mráz Luděk Cykloservis Malát Ano 20220011
526 D Matoušek Bohumil CK Kramolín Ano 20220012
608 E Honomichl Vladimír Kola Šilhavý Ano 20220013
324 B Baier Jiří AC Sparta Praha Ano 20220014
505 D Šíma Miroslav CK Kramolín Ano 20220015
207 A Zápotocký Robert CK Kramolín Ano 20220016
422 C Vlk Karel CK Kramolín Ano 20220017
428 C Majer Robert CK Kramolín Ano 20220018
708 F Rouča Karel TJ Slavia Karlovy Vary Ano 20220019
426 C Průcha Bedřich SPORT IMPORT Ano 20220020
602 E Kalousek Josef Cykloservis Malát Ano 20220021
503 D Halamka Jiří CK Kramolín Ano 20220022
307 B Tančouz Ondřej CK Kramolín Ano 20220023
427 C Mikulášek Michal CK Kramolín Ano 20220024
209 A Hajčiar Michael KOVO BELFÍN CYKLO TEAM Ne 20220025
211 A Mrázek Zdeněk CK Příbram Fany Gastro Ano 20220026
415 C Vyleta Radek CK Kramolín Ano 20220028
423 C Voráček Jiří CK Kramolín Ano 20220029
520 D Janda Tomáš Cyklo Atom Ano 20220030
510 D Ježek Kamil CK Kramolín Ano 20220031
8 W Doležalová Hana AC Sparta Praha Ano 20220032
407 C Hrádek Martin COPR Přeštice Ano 20220033
1 W Randová Iveta CK Kramolín Ano 20220034
317 B Svoboda Vladimír CK Kramolín Ano 20220035
425 C Lacina Petr CK Kramolín Ano 20220036
619 E Blažek Jiří Ski Nordic Mariánské Lázně Ano 20220037
516 D Holubec Jakub Ski Nordic Mariánské Lázně Ano 20220037
431 C Pěnkava Milan Ski Nordic Mariánské Lázně Ano 20220037
414 C Smaržík Petr RC Pfeil Hof Ano 20220038
323 B Vomáčka Petr CK Kramolín Ano 20220039
528 D Postránský Jan Ski Nordic Mariánské Lázně Ano 20220040
601 E Majer Karel CK Kramolín Ano 20220041
437 C Plechata Radek Velo club Tábor Ano 20220042
705 F Lacina Jiří CK Kramolín Ano 20220043
606 E Jůza Miloslav Cykloservis Malát Ano 20220044
614 E Kobylka Petr CK STAVMAL Klatovy Ano 20220045
622 E Rous Toma Cykloservex Chotěšov Ano 20220046
711 F Nauš Jindřich Cykloservis Malát Ano 20220047
309 B Doubek Lukáš Cykloservis Malát Ano 20220048
432 C Ploner Robert RPR Římov Ano 20220049
509 D Lojík Martin COPR Přeštice Ano 20220050
401 C Ackermann Kamil Axon Sport Team Ano 20220051
433 C Čechura Ondra Axon Sport Team Ano 20220051
203 A Fuhrmann Geronymo Axon Sport Team Ano 20220051
305 B Hrach Martin Axon Sport Team Ano 20220051
434 C Kaftan František Axon Sport Team Ano 20220051
502 D Kopáč Pavel Axon Sport Team Ano 20220051
702 F Petrle Pavel Axon Sport Team Ano 20220051
618 E Rašev Eugen Axon Sport Team Ano 20220051
420 C Růta Josef Axon Sport Team Ano 20220051
435 C Sokol Martin Axon Sport Team Ano 20220051
706 F Šefl Josef Axon Sport Team Ano 20220051
703 F Šrejma Jiří Axon Sport Team Ano 20220051
436 C Lazur Luděk Ski Nordic Mariánské Lázně Ano 20220052
212 A Hrubý Michal CK Příbram Fany Gastro Ano 20220053
208 A Šubrt Jan Cyklo Atom Ano 20220054
9 W Ostrčilová Drahoslava COPR Přeštice Ano 20220056
611 E Janko Emil Axon Sport Team Ano 20220057
408 C Korous Tomáš Axon Sport Team Ano 20220058
623 E Mandaus Jiří LAPIERRE PLZEŇ Ano 20220059
529 D Čížek Radovan COPR Přeštice Ano 20220060
540 D Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky Ano 20220061
325 B Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky Ano 20220062