Západočeská amatérská liga
?

Přihlášky do ZAL 2021

K podání přihlášky je nutné mít vytvořený uživatelský účet na tomto webu. Uživatel však může do přihlášky uvést kromě sebe i další členy svého týmu, kteří uživatelský účet mít nemusí.

Registrační poplatek za členství v ZAL je 250,- Kč pro kategorii juniorů, 500,- Kč pro všechny ostatní.

Přihláška se stává platnou po zaplacení členského příspěvku. Platba je možná bankovním převodem na číslo učtu 2701949306/2010. Údaje pro platbu se zobrazí po dokončení přihlášky.

Jméno Příjmení Tým Kategorie Číslo Startovné VS
Daniel Carik Cykloservis Malát C 404 Ano 20210020
Jaroslav Plánička KOVO BELFÍN CYKLO TEAM C 403 Ano 20210021
Luděk Mráz Cykloservis Malát B 311 Ano 20210022
Jiří Belfín KOVO BELFÍN CYKLO TEAM C 402 Ano 20210023
Karel Smáha Cykloservis Malát D 504 Ano 20210024
Jiří Vrána Tachov C 405 Ano 20210025
Ján Neščák Cykloservis Malát D 512 Ano 20210026
Milan Šimon Cykloservis Malát E 610 Ano 20210027
Radek Vyleta CK Kramolín B 316 Ano 20210028
Vladimír Honomichl Kola Šilhavý E 608 Ano 20210029
Miroslav Šíma CK Kramolín D 505 Ano 20210030
Michael Hajčiar KOVO BELFÍN CYKLO TEAM A 209 Ano 20210031
Tomáš Korous C 408 Ano 20210037
Bedřich Průcha SPORT IMPORT C 426 Ano 20210041
Petr Lacina CK Kramolín C 425 Ano 20210042
Tomáš Janda Cyklo Atom C 411 Ano 20210043
Bohumil Matoušek CK Kramolín D 526 Ano 20210044
Iveta Randová CK Kramolín Z 1 Ano 20210044
Robert Zápotocký CK Kramolín A 207 Ano 20210045
Jiří Halamka CK Kramolín D 503 Ano 20210046
Miloslav Jůza Cykloservis Malát E 606 Ano 20210047
Michal Mikulášek CK Kramolín C 427 Ano 20210048
Robert Majer CK Kramolín C 428 Ano 20210049
Karel Vlk CK Kramolín C 422 Ano 20210050
Miroslav Joza KOVO BELFÍN CYKLO TEAM A 215 Ano 20210052
Vladimír Svoboda CK Kramolín B 317 Ano 20210053
Antonín Černý Kola Šilhavý F 701 Ano 20210054
Libor Morgenstein Kolofix B 309 Ano 20210055
Karel Majer CK Kramolín E 601 Ano 20210056
Josef Kalousek Cykloservis Malát E 602 Ano 20210057
Kamil Ježek CK Kramolín D 510 Ano 20210058
Jiří Voráček CK Kramolín C 423 Ano 20210059
Jan Šubrt Cyklo Atom A 208 Ano 20210060
Roman Devera GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS E 614 Ne 20210061
František Feferle Čistý Sport Racing team E 615 Ano 20210062
Jiří Lacina CK Kramolín F 705 Ne 20210063
Kamil Ackermann Axon Sport Team C 401 Ano 20210064
Pavel Petrle Axon Sport Team F 702 Ano 20210065
Jiří Šrejma Axon Sport Team F 703 Ano 20210066
Pavel Kopáč Axon Sport Team D 502 Ano 20210067
Josef Šefl Axon Sport Team F 706 Ano 20210068
Miroslav Vorel Axon Sport Team D 507 Ne 20210069
Pavel Vlček KOVO BELFÍN CYKLO TEAM D 518 Ano 20210070
Geronymo Fuhrmann Axon Sport Team A 203 Ano 20210071
Eugen Rašev Axon Sport Team E 618 Ano 20210072
Jiří Blažek Ski Nordic Mariánské Lázně E 619 Ano 20210073
Jakub Holubec Ski Nordic Mariánské Lázně C 430 Ano 20210073
Jan Postránský Ski Nordic Mariánské Lázně C 429 Ano 20210073
Martin Hrádek COPR Přeštice C 407 Ne 20210074
Josef Růta Axon Sport Team C 420 Ano 20210075
Petr Vomáčka B 323 Ano 20210076
Milan Pěnkava Ski Nordic Mariánské Lázně C Ne 20210077