Západočeská amatérská liga
?

Ztráta iluzí

Diskuze

Diskutovat mohou jen přihlášení uživatelé.
JP
Jaroslav Plánička
27.9.2021 20:03

Dobrý den,

dovoluji si Vás oslovit s možností propagace našich 2 závodů na Pardubicku, které se pojedou jako MČR Extraligy Masters v termínu 18.9. a 19.9. a to časovka a silniční závod.

Vyjímečně se uskuteční bez nutnosti licence ČSC a díval jsem se, že v tomto termínu se ve Vaší lize nejede žádný závod.

Myslíte, že by bylo možné pomoci nám s propagací třeba na Vašich facebookových stránkách?

Vím, že máte vlastní mistráky i mistrák všech lig, uvidíme, jaká bude budoucnost a je třeba si pomáhat, co říkáte?

Odkazy na propozice jsou zde:

https://f7089f7d-31a0-4a9c-a203-15b79e356d3f.filesusr.com/ugd/15f197_55b01f081ca04cd59568b9da62885872.pdf?index=true

https://f7089f7d-31a0-4a9c-a203-15b79e356d3f.filesusr.com/ugd/15f197_a109d79ba3a24b2dbd348e1545a7e811.pdf?index=true

Odkaz na stránky zde:

https://www.ckpardubice.cz/registracehobby

Děkuji Vám moc a přeji, ať se vše daří!

Pepa Říha

předseda spolku CK Pardubice

Tohle je kopie emailu kterým mě pan Říha žádal o zveřejnění propozic k závodu MR MASTERS.

JP
Jaroslav Plánička
27.9.2021 13:50

Hlavně je hodně smutný že udělali otevřené mistrovství a teď už vím že jen kvůli tomu aby vybrali co nejvic na startovném. A to žádali a prosili amatérské ligy ,aby zveřejnili propozice na jejich závod. Další věc je i tom,že když začnete číst pravidla jejich ligy zjistíte že je tam pravidlo proti pravidlu které jste si přečetli o pár odstavců výše. Je vidět že celá Extra liga Masters je uzavřená skupina lidí kde můžete závodit ale ne vyhrávat na to už tam mají svá místa jiní.

PH
Petr Hošek
26.9.2021 22:39

Když vás zvali na závody asi netušili, že si Jirka "dovolí" vyhrát časovku, protože to se někomu vůbec nehodilo... Je mi smutno, když se sportovní neúspěch řeší diskvalifikací soupeře. Koho může takové vítězství těšit? Na to si bude muset každý odpovědět sám. Pro příště se budete muset někoho zeptat: mužů vyhrát nebo mám někoho pustit? Ještě, že před Vodičkou nebylo víc závodníků 🙄

JV
Jakub Vyplel
26.9.2021 18:57

Taky jsem jel v Pardubicích, když už nepotřebuju tu licenci masters. Ale jakou zvolit kategorii? Mají v přihlašovacím formuláři na webu kategorie A-F a M. Co je M... kouknu na pravidla ELM. Hm, pravidla pro rok 2021 tam nejsou. Tak kouknu na pravidla 2020 - M jsou ročníky 1991-2002. Tak to není pro mě. Kdyby to bylo jako v roce 2019, tak vybírám M, kam patří i ČSC Elita. Takže nakonec vybírám podle věku B a tím jsem zjevně udělal stejnou chybu jako Jirka. Možná mě diskvalifikují, možná dokonce dostanu pokutu a možná se nic nestane, když jsem stejně žádný slušný výsledek (naštěstí) nezajel.

Když naše liga pořádá svůj mistrovský závod, tak vyhlásí jako mistra nejvýše umístěného člena v dané kategorii. Pořadatel v Pardubicích si pozve amatéry bez licence Masters, ale při prezentaci neřeší, kdo může být vyhlášen jako mistr a kdo ne. Mohli ten mistrovský dres dát nejvýše umístěným držitelům licence Masters a poslat je do Bosny.

Když pan Říha žádal o propagaci tohoto závodu na našich stránkách, psal i tom, že "je třeba si pomáhat". No tak jsme si pomohli. Pozvali jsme naše členy na jejich závody, přijeli jsme tam a rozšířili trochu konkurenci. A oni nás za to umlátí licenčním řádem.