Jestli už k pořadí závodu v Konst. Lázních nejsou jiné připomínky upravím pořadí podle toho jak je připomínkováno a dám do výsledků.
Jestli už k pořadí závodu v Konst. Lázních nejsou jiné připomínky upravím pořadí podle toho jak je připomínkováno a dám do výsledků.
Pavel Kopáč si vyjel 1bod.
Omluvu samozřejmě přijímám. Jenom ještě k pořadí : neměl-li Pavel Kopáč body , nemůže být přede mnou ale jak píší kolegové dojel ve skupině za mnou . Viz. Bohoušův příspěvek.
Beru na vědomí připomínky M.Mikuláška a B.Matouška.
Ano Michal má pravdu, naše skupina dojela v pořadí Mikulášek, Kopač, Matoušek, Rašev
Ahoj. Z naší skupinky jsem dojel první před B. Matouškem a E. Raševem, takže bych měl být klasifikován před nimi, pokud tedy nemají nějaké body. Navíc jsem v cíly koukal J. Blažkovi na záda. Díky Michal
Jirko díky za upozornění.
Nevím jak je pořadí za mnou dál,ale Jirka Halamka by měl být prohozen se mnou. V posledním spurtu přijel předemnou a při stejném počtu bodů je rozhodující poslední dojezd.