Díky Václave za příspěvek k Lukavickému závodu. Jsem rád že se Ti líbí. Byl bych rád, kdyby se ozvalo více účastníků a řeklo svůj názor. Stále je co zlepšovat. Fotky se připravují a budou k Vidění v galerii. Ahoj Zdeněk
Díky Václave za příspěvek k Lukavickému závodu. Jsem rád že se Ti líbí. Byl bych rád, kdyby se ozvalo více účastníků a řeklo svůj názor. Stále je co zlepšovat. Fotky se připravují a budou k Vidění v galerii. Ahoj Zdeněk
Ahoj Zdeňku, děkuji moc za super organizaci a opět krásný závod, Lukavice je má srdcovka. Škoda toho počasí, ale důležité že všichni dobře v pořádku dojeli. Díky, díky , díky. V dnešní době je nutno si podobných srdcařů vážit. Vašek M.
Ahoj závoďáci. Závod v Dolní Lukavici je pro Vás nachystaný a proto neváhejte se přihlásit na maratonu.cz Na Vás všechny se Těší organizátoři Vlna