Ahoj závodníci, kamarádi. Tímto bych chtěl všechny pozvat na nedělní závod v Boleticích. Dneska jsem se celý den věnoval zametání a označovaní děr a tak po technické stránce, je trať již nyní připravená na závod. Buchty napečeme, špagety uvaříme a počasí nám zatím také slibují docela dobré, tak neváhejte a hlaste se! Díky a těším se na viděnou v neděli na Olšině. Robert