Kubo,konečně stránky který vypadají dobře 👍
Kubo,konečně stránky který vypadají dobře 👍
Hlavně konečně je zde diskuse, kde se může spousta věcí probrat. Chválím i pravidla, kde je uvedeno procento odjetých závodů a ne počet. Hlavně v současné době bude asi hodně změn a takhle je to jasně dané a nemusí se pak nic řešit a upravovat.
Jj, super. Je to přehledné.
pěkné stránky