Mistrovství SAC 2020 Volyně/Vimperk

O víkendu 18. – 19.7.2020 proběhlo ve Volyni a Vimperku Mistrovství SAC – časovka a kritérium. Obou závodů se sportovci ze ZAL zúčastnili ve velkém počtu a s velmi pěknými výsledky. Pavel Petrle (AXON SPORT TEAM) v kategorii F vyhrál časovku i kritérium a oblékl si mistrovský dres. Druhé místo v kategorii Ženy B získala v obou závodech Iveta Randová (CK Kramolín), v kritériu v kategorii D obsadil Jiří Halamka (CK Kramolín) druhé místo. I další zástupci ZAL podali dobré výkony a v konkurenci  ostatních lig se určitě neztratili – např. Jakub Vyplel (Author Team Stupno) obsadil v časovce v absolutním pořadí 9. místo s časem 32:02, nejrychlejším ze ZAL. Prostě: byli jsme vidět, povedlo se to a všem k výkonům na mistrovství blahopřeji.